Správa sociálnych sietí

Správa sociálnych sietí ako priorita pre váš biznis

Správa sociálnych sietí by dnes mala byť pre každého vo svete biznisu samozrejmosťou. Dnes viac ako hocikedy predtým platí, že ak nie ste na očiach, s predajom to budete mať poriadne ťažké. Sociálne siete ovládli svet a je len na vás, aby ste to využili vo svoj prospech. Sme tu ale preto, aby sme vám s tým pomohli.

Sme agentúrou, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť, a ktorá k vám bude vždy férová. Nikdy vám nebudeme ponúkať niečo, čím si nie sme na 100 % istí, a preto sa špecializujeme výhradne na Facebook a Instagram. Zvyšným sociálnym sieťam sa (zatiaľ) nevenujeme.

Čo pre vás v tejto oblasti vieme zabezpečiť?

Kompletná správa Facebooku

Záleží nám na tom, aby vaša firma rástla, a preto vám na Facebooku vytvoríme obsah, ktorý ľudí zaujme. Každý mesiac pre vás vytvoríme content plan, ktorý si vopred odsúhlasíme a následne sa pustíme do tvorby jednotlivých príspevkov s cieľom dosiahnuť čo najviac interakcií a zvýšiť vaše predaje.

Kompletná správa Instagramu

Zaujať na Instagrame je dnes ťažšie ako kedykoľvek predtým. Kľúčom k úspechu je ale pravidelná tvorba kvalitného obsahu, interakcia s užívateľmi, správna voľba hashtagov a ďalšia “alchýmia”. Podarilo sa nám ale vybudovať viacero úspešných projektov a naše know-how radi uplatníme aj pri tvorbe vášho instagramového contentu.

Správa reklamných kampaní

Ak chcete zvýšiť svoje predaje či dosahy, bežiace reklamné kampane sú priam nevyhnutnosťou. Vzhľadom na typ služieb alebo produktov vám navrhneme stratégiu ako šitú na mieru práve pre vás a po jej implementácii ju budeme neustále sledovať a zdokonaľovať.