SEO optimalizácia – prečo je dôležitá?

SEO optimalizácia – prečo je dôležitá?

Sú pre mňa SEO (Search Engine Optimization) a SEO optimalizácia dôležité? Toto je otázka, ktorú si oprávnene kladie asi každý jeden podnikateľ – bez ohľadu na to, v akej oblasti robíte biznis, či aká veľká je vaša firma. Faktom ale je, že odpoveď na túto otázku je vždy “áno”. SEO, teda optimalizácia vášho webu, je v dnešnej dobe priam nevyhnutnosťou.

Kvalitná SEO optimalizácia totiž spraví váš web atraktívnejším pre vyhľadávače, čo znamená, že vašu stránku pri vyhľadávaní cez Google zviditeľní. Ak je SEO vypracované naozaj kvalitne a pracuje sa na ňom dlhodobo a kontinuálne, váš web sa môže ocitnúť vo vyhľadávaní na prvých priečkach.

Čo pre vás v tejto oblasti vieme zabezpečiť?

Dôkladná analýza aktuálneho stavu 

Dôkladne sa pozrieme na váš web a vypracujeme vám SEO analýzu, na základe ktorej uvidíte, v akom stave sa aktuálne nachádza váš web – teda či ho Google indexuje a ak áno, v akej miere. Následne vám navrhneme, čo všetko pre vás pre zlepšenie tohto stavu môžeme spraviť. Bude len na vás, či si zvolíte len jednorazové vypracovanie analýzy kľúčových slov, alebo či sa spoločne dohodneme na dlhodobej spolupráci, ktorá, samozrejme, prináša najlepšie výsledky – tak ako SEO optimálizácia celého vášho webu.

Analýza kľúčových slov

Vypracovanie analýzy kľúčových slov, ktoré sú pre váš web relevantné, vám vieme poskytnúť aj jednorazovo. Túto analýzu následne môžete používať pri tvorbe nového obsahu či pri úprave už existujúcich textov na vašom webe.

Návrh mesačného rozsahu prác

Samozrejme budeme najradšej, keď sa dohodneme na spolupráci, ktorá bude kontinuálna a dlhodobá. Len tak budeme schopní do zviditeľnenia vášho webu vložiť všetko naše know-how. Obsahom našej spolupráce bude každodenná práca s vaším webom, ktorá zahŕňa určenie kľúčových slov, ich zapracovanie do už existujúcich textov, úpravu všetkých vašich textov, pravidelnú tvorbu blogových článkov a množstvo iného. Radi s vami všetko preberieme osobne, telefonicky alebo cez videocall.