PPC kampane

Google Ads či nastavenie reklám na Facebooku a Instagrame. O všetko sa postaráme.

Mať kvalitný obsah na sociálnych sieťach je, samozrejme, prioritou, ale dosiahnuť v dnešnej dobe úspech len s organickým dosahom je prakticky nemožné. Na zvýšenie povedomia o vašej značke a na zdvihnutie vašich predajov preto nastavíme PPC kampane tak, aby vaše sociálne siete predávali.

Samostatnou kapitolou sú Google Ads, ktoré vás pomôžu zviditeľniť pri vyhľadávaní cez Google. Kampane, ktoré pre vás vytvoríme, budeme pravidelne analyzovať a optimalizovať tak, aby sme ich obrovský potenciál využili na maximum.

Čo pre vás v tejto oblasti vieme zabezpečiť?

Google Ads

SEO optimalizácia by mala byť v dnešnej dobe nevyhnutnosťou, avšak jej výsledky sa na webe neprejavia okamžite. Vtedy prichádza na rad Google reklama. Ak je nastavená korektne, váš web dostane na prvé priečky vo vyhľadávaní prakticky okamžite. Ide ale aj o skvelý spôsob, ako propagovať služby či produkty, ktoré sú pre vás najdôležitejšie.

Kampane na Facebooku a Instagrame

Dobrá reklamná kampaň nie je len o dokonale premyslenej kreatíve, ale aj o následných nastaveniach. Tie spravíme tak, aby pomocou nich rástlo nielen povedomie o vašej značke, ale aby porástol aj záujem o vaše služby či produkty.