Kvalitný copywriting je dnes nevyhnutnosťou

Kvalitný copywriting je dnes nevyhnutnosťou

Texty predávajú, kvalitný a nápaditý copywriting by preto mal byť vašou prioritou. Texty totiž vo veľmi výraznej miere ovplyvňujú, aký dojem bude mať váš potenciálny klient/zákazník z vášho webu.

Viaceré štúdie dokonca dokázali aj to, že keď niekto objaví vo vašich textoch štylistickú alebo gramatickú chybu, stránku automaticky vyhodnotí ako nedôveryhodnú, odchádza z nej a vy ste navždy prišli o niekoho, kto mohol byť vaším verným a spokojným klientom či zákazníkom.

Čo pre vás v tejto oblasti vieme zabezpečiť?

Tvorba textov na váš web

Vytvárate si práve nový web alebo ho už máte, no s textami nie ste spokojný? Žiaden problém, postaráme sa o copywriting, ktorý pre vás bude ako ušitý na mieru. Texty na váš web vytvoríme tak, aby predávali a zaujali, ale zároveň aby tiež odzrkadľovali identitu vášho podnikania a vaše hodnoty.

Korektúra vašich firemných textov

Posielate svojim klientom či zákazníkom maily na pravidelnej báze alebo ste si pre nich pripravili nejaké tlačoviny, no nie ste si istý, či sú na 100 % správne? Pošlite nám ich na korektúru a radi sa na ne pozrieme.

Pravidelná tvorba blogov

Blog by už dnes mal byť súčasťou každého jedného predajného webu. Ak je zvolený naozaj dobre, zaujme ľudí na sociálnych sieťach, pomôže vášmu SEO a získa vám nových klientov či zákazníkov. V copywritingu a písaní článkov sme doma. Vyberieme pre vás témy, ktoré chcú ľudia čítať, vytvoríme neprehliadnuteľné nadpisy a titulné fotky a samozrejme obsah, kvôli ktorému vás budú ľudia sami vyhľadávať.